Turniej Strzelecki

Jurajski Turniej Strzelecki RUNDA I

Kochcice 22.02.2026

Pistolet sportowy – pistolet bocznego zapłonu 10 strzałów z jednej ręki, 25m (Psp10)

m-ceNazwisko ImięKlub12345678910suma
1WRĘCZYCKAElwiraJURA Kochcice1010101099888789
2PARKITNY Arkadiusz AMATOR Wrocław1099999998889
3ANTONIKBronisławJURA Kochcice10109888887783
4GONTAREWICZ Tadeusz LOK SNAJPER Wójcin 10109888877681
5GROMADZKITomaszGTS JASTRZĄB Elizówka 1099877777677
6JACHOWICZPiotr LOK SNAJPER Wójcin 999888776475
7DĄBEK Arkadiusz JURA Kochcice998777666974
8WIERZCHOWIECTomaszJURA Kochcice1099888765474
9MALCHER MarcinJURA Kochcice1098766655567
10ORŁOWSKI JanJURA Kochcice669666666966
11ULISZAK ŁukaszJURA Kochcice998876664366
12MAZANEK Marek ALFA Będzin 878788545666
13ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice 998866555465
14KASPERKOWICZMaciej JURA Kochcice557777776664
15KARKOWSKI Karol JURA Kochcice888766655463
16FELCZYŃSKIArkadiusz AZSS Częstochowa877776654360
17PIĘTAK Robert JURA Kochcice666566666659
18WILCZYŃSKI Robert JURA Kochcice566666566658
19KASPRZYKAdam JURA Kochcice566666665658
20PENTAKZbigniew JURA Kochcice886666665158
21MUCHAPaweł JURA Kochcice666556666658
22KOŚCIELNIAK MARSZAŁ Miłosz JURA Kochcice998776650057
23PETRYKAdam AZSS Częstochowa555566655553
24PIŻGAŁA RafałJURA Kochcice556665555553
25WRONOWSKIMateuszJURA Kochcice565655555552
26KONRATOWICZPiotrJURA Kochcice565655555552
27JOŃSKA Katarzyna JURA Kochcice555455555650
28SĘKOWSKI GrzegorzALFA Będzin 454545566650
29SMORĄG Sebastian UMK NADIR Jędrzejow 555445555548
30MIEMCZYKPiotr AZSS Częstochowa454544556648
31KABAŁA Robert GTS JASTRZĄB Elizówka 555454545446
32WAWSZCZAK Bartosz JURA Kochcice655444433139
33PISULA TomaszJURA Kochcice865555100035
34PIJETKamilJURA Kochcice976332100031
35GRABOWSKI Andrzej JURA Kochcice865511100027
36PALMOWSKIMarcinALFA Będzin 754421100024
37POLAKDaniel JURA Kochcice973210000022

Pistolet sportowy centralnego zapłonu – 10 strzałów z jednej ręki, 25m (Pspcz10)

m-ceNazwiskoImięKlub12345678910suma
1DĄBEK Arkadiusz JURA Kochcice1010101099888890
2PARKITNY Arkadiusz AMATOR Wrocław10109999998890
3SPICZAK – BRZEZIŃSKI ArturGKS Gliwice 1099998877783
4GONTAREWICZ Tadeusz LOK SNAJPER Wójcin 999988887782
5ORŁOWSKI JanJURA Kochcice1099988877782
6WAWSZCZAK Bartosz JURA Kochcice999988877680
7ANTONIKBronisławJURA Kochcice1098877776675
8BIŃCZYKPatryk AZSS Częstochowa998877777675
9FELCZYŃSKIArkadiusz AZSS Częstochowa1098777765571
10WIERZCHOWIECTomaszJURA Kochcice998887755470
11KUCHCZYŃSKI RadosławJURA Kochcice1088776655466
12ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice 10109876663065
13KOŚCIELNIAK MARSZAŁ Miłosz JURA Kochcice988777744364
14KAZUCHAndrzej JURA Kochcice667777666664
15GRABOWSKI Andrzej JURA Kochcice888665555561
16JACHOWICZPiotr LOK SNAJPER Wójcin 1088874444461
17PAWŁOWSKI TomaszKKS KOMANDOR Katowice777555687461
18PETRYKAdam AZSS Częstochowa675666666660
19KASPRZYKAdam JURA Kochcice566566666658
20KASPERKOWICZMaciej JURA Kochcice877766544458
21PIĘTAK Robert JURA Kochcice666555666657
22JOŃSKA Katarzyna JURA Kochcice666666455656
23MOSKWAAdam KSO Świdnica665665656556
24PENTAKZbigniew JURA Kochcice665666645656
25SMORĄG Sebastian UMK NADIR Jędrzejow 566666555454
26MIEMCZYKPiotr AZSS Częstochowa987664533253
27KONRATOWICZPiotrJURA Kochcice565656555553
28SPICZAK – BRZEZIŃSKI Jakub GKS Gliwice 666655444450
29KABAŁA Robert GTS JASTRZĄB Elizówka 554444555546
30PIŻGAŁA RafałJURA Kochcice555544444444
31WRONOWSKIMateuszJURA Kochcice544444455544
32PIJETKamilJURA Kochcice987644310042
33MUCHAPaweł JURA Kochcice544544444442
34POLAKDaniel JURA Kochcice989432220039
35PRZEWOŹNIKRobert JURA Kochcice665443100029
36PALMOWSKIMarcinALFA Będzin 765331100026
37SŁONIEWSKI Piotr JURA Kochcice862222110024
38GROMADZKITomaszGTS JASTRZĄB Elizówka 855200000020

Pistolet bocznego zapłonu – 10 strzałów z dwóch lub jednej ręki, 25m (Pbz10)

M-ceNazwisko Imię Klub12345678910suma
1GONTAREWICZ Tadeusz LOK SNAJPER Wójcin 10101010109998893
2PARKITNY Arkadiusz AMATOR Wrocław101010999999993
3MILAK Urszula JURA Kochcice1010101099998892
4TAM Małgorzata JURA Kochcice10109999988788
5ANTONIKBronisławJURA Kochcice1099999988888
6ULISZAK ŁukaszJURA Kochcice1099998888886
7PAWŁOWSKI TomaszKKS KOMANDOR Katowice10109999877886
8FELCZYŃSKIArkadiusz AZSS Częstochowa1099999888786
9WIERZCHOWIECTomaszJURA Kochcice101010998887685
10KARKOWSKI Karol JURA Kochcice101010988887684
11KAZUCHAndrzej JURA Kochcice10109988877783
12MALCHER MarcinJURA Kochcice999998877681
13MALCHER Grzegorz JURA Kochcice999999886480
14JACHOWICZPiotr LOK SNAJPER Wójcin 10109888866578
15ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice 1088888766877
16KOŚCIELNIAK MARSZAŁ Miłosz JURA Kochcice101010998754476
17PENTAKZbigniew JURA Kochcice999888855574
18WRĘCZYCKAElwiraJURA Kochcice999997775374
19GRABOWSKI Andrzej JURA Kochcice998887765572
20PASOŃ Krzysztof JURA Kochcice999776666671
21PISULA TomaszJURA Kochcice999886765370
22DĄBEK Arkadiusz JURA Kochcice101010965544366
23PIŻGAŁA RafałJURA Kochcice666577666661
24POLAKDaniel JURA Kochcice1087776652260
25WILCZYŃSKI Robert JURA Kochcice656566666658
26MUCHAPaweł JURA Kochcice565656666657
27KONRATOWICZPiotrJURA Kochcice566666665557
28PIJETKamilJURA Kochcice976655444555
29KASPRZYKAdam JURA Kochcice564566666555
30SMORĄG Sebastian UMK NADIR Jędrzejow 556656564452
31WRONOWSKIMateuszJURA Kochcice565655555552
32JOŃSKA Katarzyna JURA Kochcice555445554446
33PALMOWSKIMarcinALFA Będzin 966653222142
34MOSKWAAdam KSO Świdnica766544211137
35WAWSZCZAK Bartosz JURA Kochcice655432222132

Pistolet centralnego zapłonu – 10 strzałów z dwóch lub jednej ręki, 25m (Pcz10)

m-ceNazwisko ImięKlub12345678910suma
1ANTONIKBronisławJURA Kochcice10109999999992
2GONTAREWICZ Tadeusz LOK SNAJPER Wójcin 1010101099988891
3BIŃCZYKPatrykTEMIDA Zabrze 101010999988890
4TAM Małgorzata JURA Kochcice10109999998890
5PARKITNY Arkadiusz AMATOR Wrocław1099999988888
6SPICZAK – BRZEZIŃSKI ArturGKS Gliwice 1099999888887
7WIERZCHOWIECTomaszJURA Kochcice101010998888787
8PAWŁOWSKI TomaszKKS KOMANDOR Katowice1099998888785
9KOŚCIELNIAK MARSZAŁ Miłosz JURA Kochcice101010998777784
10FELCZYŃSKIArkadiusz AZSS Częstochowa1099988887783
11KUCHCZYŃSKI RadosławJURA Kochcice1099888877781
12MILAK Urszula JURA Kochcice1099988777781
13GRABOWSKI Andrzej JURA Kochcice1099888877579
14ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice 999888777678
15ORŁOWSKI JanJURA Kochcice999888876678
16JACHOWICZPiotr LOK SNAJPER Wójcin 999988766677
17PETRYKAdam AZS Częstochowa1099887776677
18KAZUCHAndrzej JURA Kochcice999987766676
19MALCHER Grzegorz JURA Kochcice1099888665473
20MIEMCZYKPiotr AZSS Częstochowa1098887665572
21WAWSZCZAK Bartosz JURA Kochcice988877765469
22KARKOWSKI Karol JURA Kochcice10108777665268
23MAZANEK Marek ALFA Będzin 988876665568
24SPICZAK – BRZEZIŃSKI Jakub GKS Gliwice 10108766654466
25PIJETKamilJURA Kochcice10109877653065
26SŁONIEWSKI Piotr JURA Kochcice1087775555564
27PRZEWOŹNIKRobert JURA Kochcice10108875444363
28DĄBEK Arkadiusz JURA Kochcice10108876543162
29MOSKWAAdam KSO Świdnica1087766664262
30KASPRZYKAdam JURA Kochcice566666666659
31SĘKOWSKI GrzegorzALFA Będzin 986665554155
32KONRATOWICZPiotrJURA Kochcice666655555554
33JOŃSKA Katarzyna JURA Kochcice556665555553
34ULISZAK ŁukaszJURA Kochcice098765544452
35PIŻGAŁA RafałJURA Kochcice666554555552
36POLAKDaniel JURA Kochcice976644433248
37PALMOWSKIMarcinALFA Będzin 977544333247
38MUCHAPaweł JURA Kochcice554445555547
39PISULA TomaszJURA Kochcice963332200028
40KASPERKOWICZMaciej JURA Kochcice666311000023
41PASOŃ Krzysztof JURA Kochcice1042000000016

Pistolet standardowy

m-ceNazwisko ImięKlubSERIA ISERIA IIsuma
1PIĘTAK Robert JURA Kochcice281745
2MOSKWAAdam KSO Świdnica241741
3MIEMCZYKPiotr AZSS Częstochowa102838

Karabin sportowy- karabin bocznego zapłonu, stojąc, 25m (Ksp25)

m-ceNazwiskoImięKlub12345678910suma
1BIŃCZYKPatrykTEMIDA Zabrze 688778888876
2PENTAKZbigniew JURA Kochcice1099888644369
3JACHOWICZPiotr LOK SNAJPER Wójcin 1088876664265
4GONTAREWICZ Tadeusz LOK SNAJPER Wójcin 1088777444362
5DĄBEK Arkadiusz JURA Kochcice1097766544361
6WAWSZCZAK Bartosz JURA Kochcice988876543058
7PRZEWOŹNIKRobert JURA Kochcice666555555553
8TOLKamilJURA Kochcice1098620000035
9KONRATOWICZPiotrJURA Kochcice987621000033
10GROMADZKITomaszGTS JASTRZĄB Elizówka 664442221132
11PALMOWSKIMarcinALFA Będzin 00000000000

Karabin Snajper 100 m centralny zapłon STANDARD

m-ceNazwiskoImięKlub12345678910suma
1STYCZYRZ Anna JURA Kochcice101010101010999895
2ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice 1010989910910993
3STĘPIŃSKAAnna 10-KA Sulmierzyce 108710101010910892
4DĄBEK Arkadiusz JURA Kochcice108810981099990
5KOŚCIELNIAK MARSZAŁ Miłosz JURA Kochcice7108109101099890
6STĘPIŃSKI Paweł 10-KA Sulmierzyce 108981099810990
7LOSKA KrzysztofLOK Rybnik 8710999788883
8TAM Małgorzata JURA Kochcice898878998680
9TABOR MichałTEMIDA Zabrze 0989881098069
10PETRYKAdam AZSS Częstochowa666673789866
11ULISZAK ŁukaszJURA Kochcice884478858363
12MOSKWAAdam KSO Świdnica2510656729759
13ANTONIKBronisławJURA Kochcice573486273449
14TOLKamilJURA Kochcice254312019835

Karabin snajper 100m boczny zapłon STANDARD

m-ceNazwisko ImięKlub12345678910suma
1STYCZYRZ Anna JURA Kochcice1099999999890
2LOSKA KrzysztofLOK Rybnik 989879889883
3STĘPIŃSKAAnna 10-KA Sulmierzyce 7877971098880
4STĘPIŃSKI Paweł 10-KA Sulmierzyce 1089695759876
5BIŃCZYKPatrykTEMIDA Zabrze 679784449664
6KLICZKamil JURA Kochcice575678777463

TRAP 75 – strzelba

m-ceNazwiskoImięKlub1234suma
1CYBULATomaszARSENAŁ Kraków1019202069
2KASPRZYKAdam JURA Kochcice111720856
3SCHMIDT Marek LEGIA Warszawa511101036
4KUROŃJakubJURA Kochcice16160032
5POLAKDaniel JURA Kochcice16110027
6WILCZYŃSKI Robert JURA Kochcice578222
7BRZEZIAKMariuszJURA Kochcice0210021
8JOŃSKA Katarzyna JURA Kochcice570012

IPSC PCZ

m-ceNazwisko ImięKlubPKTCZASFAKTOR
1BOGACKIWojciechJURA Kochcice11453,552,12
2MAZANEK Marek ALFA Będzin 11259,31,88
3PIĘTAK Robert JURA Kochcice10256,851,79
4ORŁOWSKI JanJURA Kochcice10460,51,71
5WRONOWSKIMateuszJURA Kochcice9759,451,61
6ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice 10669,11,53
7SĘKOWSKI GrzegorzALFA Będzin 12092,351,29
8PETRYKAdam AZSS Częstochowa9980,351,23
9ANTONIKBronisławJURA Kochcice10497,341,06
10PRZEWOŹNIKRobert JURA Kochcice9488,71,05
11MUCHAPaweł JURA Kochcice7699,950,76

IPSC – PCC

m-ceNazwiskoImięKlubPKTCZASFAKTOR
1BOGACKIWojciechJURA Kochcice12737,473,34
2KASPERKOWICZMaciej JURA Kochcice11338,52,95
3BOGACKITobiaszJURA Kochcice11742,52,77
4ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice 11851,652,28
5PRZEWOŹNIKRobert JURA Kochcice10351,52
6ANTONIKBronisławJURA Kochcice11064,071,87

SPEED STEEL MANUAL

m-ceNazwiskoImięKlubPKTCZASFAKTOR
1PARKITNY Arkadiusz AMATOR Wrocław16026,576,02
2ŚMIELOWSKI KrzysztofJURA Kochcice16029,495,42
3PIĘTAK Robert JURA Kochcice16034,284,66
4GOLISZEWSKI Sergiusz JURA Kochcice16047,163,39
5KOŚCIELNIAK MARSZAŁ Miłosz JURA Kochcice16058,232,74
6BIŃCZYKPatrykTEMIDA Zabrze 16058,622,72
7PALMOWSKIMarcinALFA Będzin 16066,12,42
8TOLKamilJURA Kochcice16066,322,41
9WAWSZCZAK Bartosz JURA Kochcice8033,62,38
10PISULA TomaszJURA Kochcice16074,692,14
11POLAKDaniel JURA Kochcice15072,612,06
12MOSKWAAdam KSO Świdnica16077,322,06
13ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice 16084,381,89
14PIŻGAŁA RafałJURA Kochcice16085,211,87
15SPICZAK – BRZEZIŃSKI Jakub GKS Gliwice 15084,31,77
16ANTONIKBronisławJURA Kochcice16091,471,74
17KONRATOWICZPiotrJURA Kochcice16092,321,73
18MUCHAPaweł JURA Kochcice16093,41,71
19SPICZAK – BRZEZIŃSKI ArturGKS Gliwice 15088,061,7
20WIERZCHOWIECTomaszJURA Kochcice15089,231,68
21WRONOWSKIMateuszJURA Kochcice15098,231,52

SPEED STEEL OPEN STANDARD

m-ceNazwiskoImięKlubPKTCZASFAKTOR
1PARKITNY Arkadiusz AMATOR Wrocław16023,226,89
2GOLISZEWSKI Sergiusz JURA Kochcice16025,416,29
3KASPERKOWICZMaciej JURA Kochcice14027,625,06
4PIĘTAK Robert JURA Kochcice16042,433,77
5BIŃCZYKPatrykTEMIDA Zabrze 16060,862,62
6PALMOWSKIMarcinALFA Będzin 16061,192,61
7WIERZCHOWIECTomaszJURA Kochcice16065,232,45
8ANTONIKBronisławJURA Kochcice16067,162,38
9ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice 16070,142,28
10WRONOWSKIMateuszJURA Kochcice16070,642,26
11PIŻGAŁA RafałJURA Kochcice16074,212,15
12MUCHAPaweł JURA Kochcice16085,621,86
13KONRATOWICZPiotrJURA Kochcice16085,621,86
14SĘKOWSKI GrzegorzALFA Będzin 15084,31,77
15TOLKamilJURA Kochcice16099,61,6
16POLAKDaniel JURA Kochcice160104,591,52
17KARKOWSKI Karol JURA Kochcice160107,741,48
18MOSKWAAdam KSO Świdnica14096,41,45
19WAWSZCZAK Bartosz JURA Kochcice160110,851,44

Karabin Snajper 100 m centralny zapłon OPEN

m-ceNazwiskoImięKlub12345678910suma
1KOŚCIELNIAK MARSZAŁ Miłosz JURA Kochcice10998781099887
2ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice 9810996989683
3DĄBEK Arkadiusz JURA Kochcice788877898979
4MOSKWAAdam KSO Świdnica479797774566
5WILCZYŃSKI Robert JURA Kochcice565656555553
6KASPRZYKAdam JURA Kochcice565655555552
7JOŃSKA Katarzyna JURA Kochcice565655444448
8SŁONIEWSKI Piotr JURA Kochcice351356101025
9ORŁOWSKI JanJURA Kochcice00700000007

Karabin Snajper 100 m boczny zapłon OPEN

m-ceNazwiskoImięKlub12345678910suma
1BEDNARCZYKJakub JURA Kochcice8579610987877
2BEDNARCZYKJakubJURA Kochcice8579610987877
3KUCHCZYŃSKI RadosławJURA Kochcice7587107869875
4BIŃCZYKPatrykAZSS Częstochowa1089726758769
5KASPRZYKAdam JURA Kochcice566667775560
6JOŃSKA Katarzyna JURA Kochcice456677746557
7KLICZKamil JURA Kochcice042078899451

Karabin Snajper 200m Centralny zapłon Standard

m-ceNazwiskoImięKlub12345678910suma
1LOSKA KrzysztofLOK Rybnik 101010999999892
2STYCZYRZ Anna JURA Kochcice1099999998889
3ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice 1099888866678
4STĘPIŃSKI Paweł 10-KA Sulmierzyce 10109988776377
5KOŚCIELNIAK MARSZAŁ Miłosz JURA Kochcice1099876666673
6TABOR MichałTEMIDA Zabrze 776655544453
7STĘPIŃSKAAnna 10-KA Sulmierzyce 988655420047
8PETRYKAdam AZSS Częstochowa432143200019
9MOSKWAAdam KSO Świdnica931300000016
BIŃCZYKPatryk1089726758769
BEDNARCZYKJakub8579610987877
KLICZKamil042078899451

Karabin Snajper 200m Centralny zapłon Open

m-ceNazwiskoImięKlub12345678910suma
1LOSKA KrzysztofLOK Rybnik 1099999887785
2KOŚCIELNIAK MARSZAŁ Miłosz JURA Kochcice988777766671
3ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice 987777766569
4KUCHCZYŃSKI RadosławJURA Kochcice488300000023
5POLAKDaniel JURA Kochcice00000000000

Karabin 50m semi-auto optic

m-ceNazwisko ImięKlub12345678910suma
1ANTONIKBronisławJURA Kochcice101010101010101010999
2SPICZAK – BRZEZIŃSKI ArturGKS Gliwice 10101010101010109998
3MOSKWAAdam KSO Świdnica1010101010101099997
4SŁONIEWSKI Piotr JURA Kochcice1010101010101099997
5PIJETKamilJURA Kochcice101010101010999895
6DĄBEK Arkadiusz JURA Kochcice10101010109999995
7PETRYKAdam AZS Częstochowa10101010109999995
8KARKOWSKI Karol JURA Kochcice10101010109998893
9PAWŁOWSKI TomaszKKS KOMANDOR Katowice1010101099998892
10ORŁOWSKI JanJURA Kochcice101010999998891
11KASPERKOWICZMaciej JURA Kochcice101010999988890
12PISULA TomaszJURA Kochcice10109999998890
13ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice 101010999988789
14PALMOWSKIMarcinALFA Będzin 1010101099888789
15SPICZAK – BRZEZIŃSKI Jakub GKS Gliwice 1099999988888
16WAWSZCZAK Bartosz JURA Kochcice1099999888786
17TOLKamilJURA Kochcice999876552262
18WRONOWSKIMateuszJURA Kochcice555566666656
19SMORĄG Sebastian UMK NADIR Jędrzejow 555566655553
20WIERZCHOWIECTomaszJURA Kochcice565655555552
21MUCHAPaweł JURA Kochcice654545454547
22KABAŁA Robert GTS JASTRZĄB Elizówka 555544445546
23PIŻGAŁA RafałJURA Kochcice545454445545
24POLAKDaniel JURA Kochcice777775000040

Karabin 50m semi-auto classic

m-ceNazwisko ImięKlub12345678910suma
1MOSKWAAdam KSO Świdnica1010101099998892
2GROMADZKITomaszGTS JASTRZĄB Elizówka 10109999887786
3ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice 1099888888884
4SPICZAK – BRZEZIŃSKI Jakub GKS Gliwice 999888877780
5DĄBEK Arkadiusz JURA Kochcice1099888777073
6KASPRZYKAdam JURA Kochcice555688888869
7JOŃSKA Katarzyna JURA Kochcice888887456567
8SPICZAK – BRZEZIŃSKI ArturGKS Gliwice 888877770060
9MUCHAPaweł JURA Kochcice555566666656
10PIŻGAŁA RafałJURA Kochcice555666555553
11WRONOWSKIMateuszJURA Kochcice555666654452
12KABAŁA Robert GTS JASTRZĄB Elizówka 555455556651
13SMORĄG Sebastian UMK NADIR Jędrzejow 565555445549
14WIERZCHOWIECTomaszJURA Kochcice555445555548
15TOLKamilJURA Kochcice555421100023
ORGANIZATOR		

KS „JURA” KOCHCICE
ul. Lubliniecka 9

logo Strzelnica Kochcice

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.