Turniej Strzelecki

Jurajski Turniej Strzelecki RUNDA II

Kochcice 15.03.2026

Pistolet sportowy – pistolet bocznego zapłonu 10 strzałów z jednej ręki, 25m (Psp10)

m-ceNazwisko ImięKlub12345678910suma
1ŻUKOWSKI Dariusz TEMIDA Zabrze1010101099998892
2NIEDZIELSKI PawelCSS Czestochowa101010999988890
3TOMCZYKKrzysztofCSS Czestochowa 101010999988890
4PARKITNY Arkadiusz AMATOR Wrozław1099999888786
5WRĘCZYCKAElwiraJURA Kochcice1099988888885
6GONTAREWICZTadeuszLOK Snajper Wójcin 1099999888079
7GLEBAMichałJURA Kochcice10108887777678
8WIECHA JakubJURA Kochcice999888777678
9MALCHER Marcin JURA Kochcice887777765567
10SKORUPABartoszJURA Kochcice1098665555564
11JĘDROS WitoldJURA Kochcice665788666664
12KUBIACZYKKarolJURA Kochcice886665566662
13KUBIACZYKMateusz JURA Kochcice668985555562
14CHMIELORZAdam JURA Kochcice998776534361
15KUBIACZYKMikołaj JURA Kochcice666566666760
16CHUDY Artur JURA Kochcice665666666659
17MIKLUSAndrzej JURA Kochcice666665566658
18ZĄBEK MartynaJURA Kochcice566756665658
19ZĄBEK KrzysztofJURA Kochcice687755555558
20FILAS GrzegorzJURA Kochcice556666566657
21SIUPKASzymonALFA Będzin 666545666656
22TRZOPPiotrSZAROTKA Nowy Targ566654566655
23MALMURJacek JURA Kochcice988554322248
24SZYLLERRafałJURA Kochcice987654222045
25TYLA ZygmuntJURA Kochcice665555442143
26SZYKOWNYMichałJURA Kochcice1088752210043
27KUPICHDariusz JURA Kochcice844443221133
28BUJNIAKJakubJURA Kochcice987521000032
29MACIASZEKKonradJURA Kochcice875421111030
30CHOJNOWSKIWojciechJURA Kochcice1082210000023
31WRÓBLEWSKIDariusz JURA Kochcice963210000021
32SZYLLERKamilaJURA Kochcice333222210018
33KĘDZIORTomaszJURA Kochcice22220000008

Pistolet sportowy centralnego zapłonu – 10 strzałów z jednej ręki, 25m (Pspcz10)

m-ceNazwiskoImięKlub12345678910suma
1TOMCZYKKrzysztofCSS Czestochowa 101010999998891
2GONTAREWICZTadeuszLOK Snajper Wójcin 101010999887686
3PARKITNY Arkadiusz AMATOR Wrozław1099998888785
4NIEDZIELSKI PawelCSS Czestochowa1099998887784
5WIECHA JakubJURA Kochcice999987766676
6KUCHCZYŃSKI RadosławJURA Kochcice1088877665469
7SZYKOWNYMichałJURA Kochcice656666568862
8KUBIACZYKKarolJURA Kochcice696664666661
9CHUDY Artur JURA Kochcice666766666661
10KUBIACZYKMateusz JURA Kochcice666667746660
11RADECKI AleksanderJURA Kochcice1088665544460
12PETRYK Adam AZSS Czestochowa 877766654359
13JĘDROS WitoldJURA Kochcice666466666658
14KUBIACZYKMikołaj JURA Kochcice774466656657
15MIELCZAREK TomaszJURA Kochcice987665544357
16MIKLUSAndrzej JURA Kochcice565655666656
17KUPICHDariusz JURA Kochcice988764433254
18TYLA ZygmuntJURA Kochcice1077775440051
19CHOJNOWSKIWojciechJURA Kochcice987654321045
20NOWICKI MariuszALFA Będzin 766655430042
21SŁONIEWSKI PiotrJURA Kochcice665555322241
22SKORUPABartoszJURA Kochcice943333440033
23PENTAK ZbigniewJURA Kochcice766543110033
24WRÓBLEWSKIDariusz JURA Kochcice985421000029
25MACIASZEKKonradJURA Kochcice996210000027
26SZYLLERKamilaJURA Kochcice985210000025
27BUJNIAKJakubJURA Kochcice553211100018
28SZYLLERRafałJURA Kochcice555200000017
29NOWAKOWSKIRobert JURA Kochcice444310000016
30MALMURJacek JURA Kochcice642100000013
31KĘDZIORTomaszJURA Kochcice433210000013

Pistolet bocznego zapłonu – 10 strzałów z dwóch lub jednej ręki, 25m (Pbz10)

M-ceNazwisko Imię Klub12345678910suma
1PIETRUSZKA JarosławCSS Czestochowa1010101010101099997
2ŻUKOWSKI Dariusz TEMIDA Zabrze101010101010999996
3TOMCZYKKrzysztofCSS Czestochowa 1010101099999994
4PARKITNY Arkadiusz AMATOR Wrozław1010101099999893
5NIEDZIELSKI PawelCSS Czestochowa1010101099998892
6MILAK UrszulaJURA Kochcice101010999999892
7PODGÓRSKI RadosławGKS Gliwice1099999998889
8KASIECZKO KatarzynaJURA Kochcice1010101099987789
9ZIÓŁKOWSKI GrzegorzGKS Gliwice10109999888888
10MALMURJacek JURA Kochcice10109999888888
11WIECHA JakubJURA Kochcice10109999888888
12GONTAREWICZTadeuszLOK Snajper Wójcin 999999988887
13MALCHER Marcin JURA Kochcice101010988888786
14POMIETLARZPawelGKS Gliwice999998888885
15KAZUCH Andrzej JURA Kochcice10109998887785
16PAWŁOWSKI TomaszKSS KOMANDOR Katowice10109988877783
17FELCZYŃSKI Arkadiusz CSS Czestochowa999988887782
18PASOŃ Krzysztof JURA Kochcice10108888887681
19WRĘCZYCKAElwiraJURA Kochcice1099988777680
20ŁACH MariuszJURA Kochcice1010101099655478
21SROCZYKPrzemysławJURA Kochcice998888777778
22CHMIELORZAdam JURA Kochcice1099877777677
23JACHOWICZPiotrSNAJPER Wójcin 788888766672
24KUPICHDariusz JURA Kochcice987777765568
25SKORUPABartoszJURA Kochcice1099886643366
26MALCHER KrzysztofJURA Kochcice887766666666
27SIUPKASzymonALFA Będzin 666566688865
28JĘDROS WitoldJURA Kochcice666566666659
29MIKLUSAndrzej JURA Kochcice566656666658
30KUBIACZYKMikołaj JURA Kochcice666565666658
31KUBIACZYKMateusz JURA Kochcice566665666658
32TYLA ZygmuntJURA Kochcice98887774058
33CHUDY Artur JURA Kochcice666655566657
34KASPRZYK Adam JURA Kochcice566655566656
35LIZUREJ TomaszJURA Kochcice666566655556
36JOŃSKA KatarzynaJURA Kochcice566655555553
37KUBIACZYKKarolJURA Kochcice444455666650
38MALCHER Grzegorz JURA Kochcice655543332137
39BUJNIAKJakubJURA Kochcice987652100038
40CHOJNOWSKIWojciechJURA Kochcice663222200023
41SZYLLERKamilaJURA Kochcice875421000027
42SZYLLERRafałJURA Kochcice1085200000025
43KĘDZIORTomaszJURA Kochcice332110000010
44WRÓBLEWSKIDariusz JURA Kochcice876542000032
45MACIASZEKKonradJURA Kochcice995411000029

Pistolet centralnego zapłonu – 10 strzałów z dwóch lub jednej ręki, 25m (Pcz10)

m-ceNazwisko ImięKlub12345678910suma
1PIETRUSZKA JarosławCSS Czestochowa10101010101010109998
2ŻUKOWSKI Dariusz TEMIDA Zabrze10101010101010109998
3NIEDZIELSKI PawelCSS Czestochowa1010101010101099997
4TOMCZYKKrzysztofCSS Czestochowa 10101010109999995
5GONTAREWICZTadeuszLOK Snajper Wójcin 1010101099999893
6PAWŁOWSKI TomaszKSS KOMANDOR Katowice1010101099998892
7MILAK UrszulaJURA Kochcice1010101099998892
8FELCZYŃSKI Arkadiusz CSS Czestochowa10101010109997791
9ANTONIK BronisławJURA Kochcice101010999988890
10POMIETLARZPawelGKS Gliwice10109999988889
11ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice1010101098888788
12WIECHA JakubJURA Kochcice101010999888788
13PETRYK Adam AZSS Czestochowa 10109998888887
14KUCHCZYŃSKI RadosławJURA Kochcice10109999887685
15BOGACKIWojciechJURA Kochcice10109998887785
16SROCZYKPrzemysławJURA Kochcice1099999877683
17JACHOWICZPiotrSNAJPER Wójcin 1099988777781
18KAZUCH Andrzej JURA Kochcice1099988777680
19PODGÓRSKI RadosławGKS Gliwice1098888877679
20MIELCZAREK TomaszJURA Kochcice101010988666679
21PASOŃ Krzysztof JURA Kochcice1099888766576
22ŁACH MariuszJURA Kochcice988777777673
23MAZANEKMarek ALFA Będzin 1098887665572
24KUPICHDariusz JURA Kochcice1099988555472
25ZIÓŁKOWSKI GrzegorzGKS Gliwice988777766570
26TYLA ZygmuntJURA Kochcice1099986644267
27KASIECZKO KatarzynaJURA Kochcice998887654367
28SKORUPABartoszJURA Kochcice998777654466
29JĘDROS WitoldJURA Kochcice666677777766
30SŁONIEWSKI PiotrJURA Kochcice988766555463
31CHUDY Artur JURA Kochcice557777666662
32KUBIACZYKMikołaj JURA Kochcice555587766660
33KUBIACZYKKarolJURA Kochcice666566666659
34LIZUREJ TomaszJURA Kochcice666566666659
35MIKLUSAndrzej JURA Kochcice665656666658
36JOŃSKA KatarzynaJURA Kochcice566656666658
37KASPRZYK Adam JURA Kochcice566666556657
38NOWICKI MariuszALFA Będzin 888877432156
39KUBIACZYKMateusz JURA Kochcice555545566652
40PENTAK ZbigniewJURA Kochcice988754421048
41NOWAKOWSKIRobert JURA Kochcice1076554330043
42MALMURJacek JURA Kochcice665443332541
43RADECKI AleksanderJURA Kochcice976553222041
44BEDNARCZYK JakubJURA Kochcice654433311030
45KĘDZIORTomaszJURA Kochcice875421111030
46SZYLLERKamilaJURA Kochcice985421000029
47BUJNIAKJakubJURA Kochcice665421000024
48MACIASZEKKonradJURA Kochcice854210000020
49SĘKOWSKI Grzegorz ALFA Będzin 721100000011
50CHOJNOWSKIWojciechJURA Kochcice33210000009
51WRÓBLEWSKIDariusz JURA Kochcice33200000008
52SZYLLERRafałJURA Kochcice22200000006

Pistolet centralnego zapłonu historyczny 10 strzałów

m-ceNazwisko ImięKlub12345678910suma
1BOGACKIWojciechJURA Kochcice1099877666472

Karabin sportowy- karabin bocznego zapłonu, stojąc, 25 m (Ksp25)

m-ceNazwiskoImięKlub12345678910suma
1GLEBAMichałJURA Kochcice10101010109988892
2SKORUPABartoszJURA Kochcice1099999888786
3GONTAREWICZTadeuszLOK Snajper Wójcin 10109888776578
4WIECHA JakubJURA Kochcice988776555565
5PENTAK ZbigniewJURA Kochcice1087776644463
6SZYKOWNYMichałJURA Kochcice656578666661
7SIUPKASzymonALFA Będzin 656666676660
8FILAS GrzegorzJURA Kochcice666656666659
9MALCHER Grzegorz JURA Kochcice887655555559
10MIKLUSAndrzej JURA Kochcice566665666658
11JACHOWICZPiotrSNAJPER Wójcin 898766543258
12TRZOPPiotrSZAROTKA Nowy Targ656656666658
13CHMIELORZAdam JURA Kochcice777775554458
14NOWAKOWSKIRobert JURA Kochcice998876442158
15ZĄBEK KrzysztofJURA Kochcice565656666657
16LIZUREJ TomaszJURA Kochcice555666666657
17MALCHER KrzysztofJURA Kochcice887776633257
18KUBIACZYKMikołaj JURA Kochcice666655555655
19JĘDROS WitoldJURA Kochcice666565655555
20KUBIACZYKKarolJURA Kochcice665544656653
21ZĄBEK MartynaJURA Kochcice556665555553
22PASOŃ Krzysztof JURA Kochcice1087765431051
23KUBIACZYKMateusz JURA Kochcice544455666550
24CHUDY Artur JURA Kochcice544444464544
25KĘDZIORTomaszJURA Kochcice987654100040
26SZYLLERKamilaJURA Kochcice1098521000035
27WRÓBLEWSKIDariusz JURA Kochcice663222000021
28MACIASZEKKonradJURA Kochcice852222000021
29CHOJNOWSKIWojciechJURA Kochcice854210000020
30MALCHER Marcin JURA Kochcice553300000016
31SZYLLERRafałJURA Kochcice22111100008
32TYLA ZygmuntJURA Kochcice21100000004
33BUJNIAKJakubJURA Kochcice11000000002

Karabin Snajper 100 m centralny zapłon STANDARD

m-ceNazwiskoImięKlub12345678910suma
1STYCZYRZAnna JURA Kochcice99109101010910995
2STĘPIŃSKA Anna10 tka Sulmierzyce108710101010910892
3TABOR MichałTEMIDA Zabrze999109810910992
4LOSKA KrzysztofMKS Rybnik 981010109899991
5STĘPIŃSKI Paweł10 tka Sulmierzyce108981099810990
6ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice109981081089990
7KOŚCIELNIAK-MARSZAŁ MiłoszJURA Kochcice89101010710910790
8KLICZKamilJURA Kochcice979898109101089
9PETRYK Adam AZSS Czestochowa 869788877674
10DĄBEK Arkadiusz JURA Kochcice769737689971
11KAZUCH Andrzej JURA Kochcice746453838351
12GRABOWSKI Andrzej JURA Kochcice407659758051
13PIJETKamilJURA Kochcice200777952039
14SZYLLERKamilaJURA Kochcice772854200035
15KĘDZIORTomaszJURA Kochcice895102400332
16BUJNIAKJakubJURA Kochcice753246102131
17WRÓBLEWSKIDariusz JURA Kochcice910254036030
18MACIASZEKKonradJURA Kochcice701453620129
19CHOJNOWSKIWojciechJURA Kochcice398105200028
20SZYLLERRafałJURA Kochcice105023620120

Karabin snajper 100m boczny zapłon STANDARD

m-ceNazwisko ImięKlub12345678910suma
1STYCZYRZAnna JURA Kochcice98109981099990
2KLICZKamilJURA Kochcice10891078966679
3STĘPIŃSKA Anna10 tka Sulmierzyce79767510109878
4LOSKA KrzysztofMKS Rybnik 119810101099875
5STĘPIŃSKI Paweł10 tka Sulmierzyce8109887879074
6MIELCZAREK TomaszJURA Kochcice789688867572
7BEDNARCZYK JakubJURA Kochcice957476788768
8POMIETLARZPawelGKS Gliwice685596868667
9GRABOWSKI Andrzej JURA Kochcice000041330011

TRAP 75 – strzelba

m-ceNazwiskoImięKlub123suma
1KUROŃJakubJURA Kochcice18222060
2ZDANOWSKI PawełKSO Swidnica21182059
3SIUPKASzymonALFA Będzin 18212059
4BŁOŃSKI SebastianEKSPERT Jaworzno 22201355
5BINEKHubertJURA Kochcice17191854
6LIZUREJ TomaszJURA Kochcice16181953
7STEFAŃSKALidiaJURA Kochcice17201552
8STEFAŃSKI WojciechJURA Kochcice18171651
9DOMAŃSKI PawełEKSPERT Jaworzno 20161450
10RUP RyszardEKSPERT Jaworzno 13191749
11MARDYŁAMichałJURA Kochcice17111644
12KUCHCZYŃSKI RadosławJURA Kochcice13141643
13PIASECKI Karol GWARDIA 192417121140
14MARDYŁAAgnieszkaJURA Kochcice1391234
15SMORĄG Sebastian UMKS Nadir Jedrzejow 1012931
16ZĄBEK KrzysztofJURA Kochcice120012
17GUZIK RafałJURA Kochcice100010
18SŁONIEWSKI PiotrJURA Kochcice8008
19FILAS GrzegorzJURA Kochcice1056
20TRZOPPiotrSZAROTKA Nowy Targ2215

SKEET 75 – strzelba

m-ceNazwisko ImięKlub123suma
1CYBULASeweryn JURA Kochcice24232269
2KASPRZYK Adam JURA Kochcice16221654
3ZĄBEK MartynaJURA Kochcice16181953
4WILCZYŃSKI Robert JURA Kochcice129526
5ZĄBEK KrzysztofJURA Kochcice100212
6JOŃSKA KatarzynaJURA Kochcice3036
7TRZOPPiotrSZAROTKA Nowy Targ3205
8FILAS GrzegorzJURA Kochcice2103

Karabin historyczny 100m.

m-ceNazwiskoImięKlub12345678910suma
1BOGACKIWojciechJURA Kochcice8889988891085

SPEED STEEL MANUAL

m-ceNazwiskoImięKlubPKTCZASFAKTOR
1PARKITNY Arkadiusz AMATOR Wrozław16020,947,64
2KASPERKOWICZ KamilJURA Kochcice16021,217,54
3JĘDROS WitoldJURA Kochcice16021,217,54
4CHUDY Artur JURA Kochcice16025,256,33
5PODGÓRSKI RadosławGKS Gliwice16031,375,1
6ZIÓŁKOWSKI GrzegorzGKS Gliwice16032,44,93
7POMIETLARZPawelGKS Gliwice16033,414,78
8PIĘTAKRobert JURA Kochcice16036,164,42
9GOLISZEWSKI SergiuszJURA Kochcice16038,124,19
10MALMURJacek JURA Kochcice16046,963,4
11MIELCZAREK TomaszJURA Kochcice16049,793,21
12ŁACH MariuszJURA Kochcice16052,453,05
13MIKLUSAndrzej JURA Kochcice160533,01
14KUBIACZYKMikołaj JURA Kochcice160542,96
15KUBIACZYKKarolJURA Kochcice160582,75
16KUBIACZYKMateusz JURA Kochcice160642,5
17BEDNARCZYK JakubJURA Kochcice16071,722,23
18DĄBEK Arkadiusz JURA Kochcice16073,562,17
19TYLA ZygmuntJURA Kochcice160117,021,36
20MACIASZEKKonradJURA Kochcice160148,111,08
21SZYLLERKamilaJURA Kochcice160147,471,08
22CHOJNOWSKIWojciechJURA Kochcice160150,291,06
23SZYLLERRafałJURA Kochcice160152,191,05
24KĘDZIORTomaszJURA Kochcice160152,191,05
25WRÓBLEWSKIDariusz JURA Kochcice160158,071,01
26BUJNIAKJakubJURA Kochcice160168,210,95

SPEED STEEL OPEN

m-ceNazwiskoImięKlubPKTCZASFAKTOR
1KASPERKOWICZ KamilJURA Kochcice16019,148,35
2PARKITNY Arkadiusz AMATOR Wrozław16024,626,49
3ZIÓŁKOWSKI GrzegorzGKS Gliwice16025,236,34
4CHUDY Artur JURA Kochcice16025,266,33
5PIĘTAKRobert JURA Kochcice16025,266,33
6JĘDROS WitoldJURA Kochcice16025,266,33
7PODGÓRSKI RadosławGKS Gliwice16025,346,31
8GOLISZEWSKI SergiuszJURA Kochcice160285,71
9BOGACKITobiaszJURA Kochcice16029,135,49
10BOGACKIWojciechJURA Kochcice16029,625,4
11WAWSZCZAKBartoszJURA Kochcice16029,625,4
12POMIETLARZjGKS Gliwice16039,094,09
13DĄBEK Arkadiusz JURA Kochcice16048,363,3
14MIKLUSAndrzej JURA Kochcice160523,07
15KUBIACZYKMikołaj JURA Kochcice160533,01
16KUBIACZYKKarolJURA Kochcice160542,96
17KUBIACZYKMateusz JURA Kochcice160562,85
18SROCZYKPrzemysławJURA Kochcice16058,12,75
19MAZANEKMarek ALFA Będzin 16058,572,73
20MIELCZAREK TomaszJURA Kochcice16059,42,69
21MALMURJacek JURA Kochcice160642,5
22SĘKOWSKI Grzegorz ALFA Będzin 16085,751,86
23TYLA ZygmuntJURA Kochcice16087,751,82
24WRÓBLEWSKIDariusz JURA Kochcice16088,391,81
25CHOJNOWSKIWojciechJURA Kochcice16088,141,81
26SZYLLERKamilaJURA Kochcice16088,651,8
27MACIASZEKKonradJURA Kochcice16088,941,79
28KĘDZIORTomaszJURA Kochcice16089,791,78
29BUJNIAKJakubJURA Kochcice16089,631,78
30SZYLLERRafałjURA Kochcice16090,191,77

Karabin Snajper 100m Centralny zapłon OPEN

m-ceNazwiskoImięKlub12345678910suma
1KOŚCIELNIAK-MARSZAŁ MiłoszJURA Kochcice109889910109991
2ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice10898891088785
3DĄBEK Arkadiusz JURA Kochcice94109998910885
4KLICZKamilJURA Kochcice897898888679
5JACHOWICZPiotrSNAJPER Wójcin 75879810107778
6KAZUCH Andrzej JURA Kochcice034275989754
7ANTONIK BronisławJURA Kochcice7355237610452

Karabin Snajper 100m Boczny zapłon OPEN

m-ceNazwiskoImięKlub12345678910suma
1BEDNARCZYK JakubJURA Kochcice8698108998883
2KLICZKamilJURA Kochcice98851061089881
3MIELCZAREK TomaszJURA Kochcice8810965887877

Karabin Snajper 200m Centralny zapłon Standard

m-ceNazwiskoImięKlub12345678910suma
1STYCZYRZAnna JURA Kochcice101010988888786
2LOSKA KrzysztofMKS Rybnik 99888710109886
3TABOR MichałTEMIDA Zabrze9988871099885
4ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice1099887666574
5KOŚCIELNIAK-MARSZAŁ MiłoszJURA Kochcice877769877571
6STĘPIŃSKA Anna10 tka Sulmierzyce877777777670
7ŁUSZCZYŃSKI PrzemysławAMATOR Wrozław877777664463
8STĘPIŃSKI Paweł10 tka Sulmierzyce777766665461
9PETRYK Adam AZSS Czestochowa 987654544355
10DRÓŻDŻ KrzysztofALFA Będzin 1065443111035

Karabin Snajper 200m Centralny zapłon Open

m-ceNazwiskoImięKlub12345678910suma
1KOŚCIELNIAK-MARSZAŁ MiłoszJURA Kochcice1099988887783
2LOSKA KrzysztofMKS Rybnik 1098887766675
3DĄBEK Arkadiusz JURA Kochcice988877765469
4DRÓŻDŻ KrzysztofALFA Będzin 988777665568
5TABOR MichałTEMIDA Zabrze1098765765568
6ŁUSZCZYŃSKI PrzemysławAMATOR Wrozław987777765467
7ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice1076559874364

Karabin 50m semi-auto optic

m-ceNazwisko ImięKlub12345678910suma
1SROCZYKPrzemysławJURA Kochcice101010101010101010999
2ANTONIK BronisławJURA Kochcice101010101010101010999
3ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice101010101010999996
4PETRYK Adam AZSS Czestochowa 101010101010999996
5ZIÓŁKOWSKI GrzegorzGKS Gliwice1010101099999994
6ŁACH MariuszJURA Kochcice1010101099999994
7FELCZYŃSKI Arkadiusz CSS Czestochowa101010999999892
8PAWŁOWSKI TomaszKSS KOMANDOR Katowice10109999999992
9MALMURJacek JURA Kochcice101010988777783
10POMIETLARZPawelGKS Gliwice1098888777779
11SZYKOWNYMichałJURA Kochcice666566688865
12KUBIACZYKMikołaj JURA Kochcice855885566662
13KUBIACZYKKarolJURA Kochcice885556666661
14KUBIACZYKMateusz JURA Kochcice555577777661
15MIKLUSAndrzej JURA Kochcice666577755559
16LIZUREJ TomaszJURA Kochcice665666566658
17SIUPKASzymonALFA Będzin 665666665658
18NOWAKOWSKIRobert JURA Kochcice776000000020

Karabin 50m semi-auto classic

m-ceNazwisko ImięKlub12345678910suma
1GLEBAMichałJURA Kochcice101010101010999996
2PIETRUSZKA JarosławCSS Czestochowa10101010109999995
3FELCZYŃSKI Arkadiusz CSS Czestochowa1010101099999893
4TYLA ZygmuntJURA Kochcice1010101099999893
5ZIÓŁKOWSKI GrzegorzGKS Gliwice10101010109988892
6SKORUPABartoszJURA Kochcice10109999988889
7ZALEWSKI Andrzej GKS Gliwice1099998886076

Pistolet dynamiczny PCZ

m-ceNazwisko ImięKlubCZAS
1MALMURJacekJURA Kochcice3,6134
2BOGACKIWojciechJURA Kochcice2,6727
3ANTONIKBronisławJURA Kochcice1,9786
4NOWAKMarcinJURA Kochcice1,911
5PIĘTAK Robert JURA Kochcice1,8855
6WRONOWSKIMateuszJURA Kochcice1,7794
7PODGÓRSKIRadosławGKS Gliwice1,7716
8MAZANEKMarekALFA Będzin1,7391
9PIĘTAK Robert JURA Kochcice1,6543
10ZIÓŁKOWSKI GrzegorzGKS Gliwice1,6505
11PETRYKAdamAZS Częstochowa1,6307
12SĘKOWSKI GrzegorzALFA Będzin1,6021
13ORŁOWSKIJanJURA Kochcice1,5428
14ZALEWSKIAndrzejGKS Gliwice1,3562

Karabinek dynamiczny PCC

m-ceNazwisko ImięKlubCZAS
1BOGACKIWojciechJURA Kochcice2,8626
2MALMURJacekJURA Kochcice2,7837
3KASPERKOWICZKamilJURA Kochcice2,7027
4BOGACKITobiaszJURA Kochcice2,3161
5ZIÓŁKOWSKI GrzegorzGKS Gliwice2,104
6ANTONIKBronisławJURA Kochcice1,6844
7STĘPIŃSKI Paweł10-tka Sulmierzyce1,2537
ORGANIZATOR		

KS „JURA” KOCHCICE
ul. Lubliniecka 9

logo Strzelnica Kochcice

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.